Participanți

Total concurenți înscriși: 274
NumePrenumeCategorie de concursEchipaLocalitateȚara
Pielea Adrian Masculin 40+ ani Melcii Arad Romania
Busui Gheorghe Alin Masculin 40+ ani Arad Sailing Team Arad Romania
Sirbu Dan Masculin 40+ ani individual Sofronea Romania
Balint Adrian Masculin 30-39 ani 669 Team Arad Romania
Tatu Fabian Masculin 40+ ani individual Timisoara Romania
Ciobanu Adrian Masculin 30-39 ani ZMBR Hateg Romania
Candea Emil Masculin 30-39 ani individual Hateg Romania
Sebesan Sabin Masculin 30-39 ani individual arad Romania
Timbota Belin Andrei Masculin 30-39 ani Zorile Timisoara Romania
Iacob Claudiu Masculin 40+ ani Alesd Bike Club Alesd Romania
Nagy Tiberiu Masculin 30-39 ani Bmc Agroland Timișoara Romania
Davidoni Lucian Masculin 40+ ani Micia Deva Romania
Coman Catalin Rafael Masculin 30-39 ani individual Arad Romania
Barbu Daniel Masculin 30-39 ani individual Timișoara România
Musca Ciprian Masculin 30-39 ani individual Arad Romania
Farcas Rebeca Feminin 18-29 ani individual Pecica Romania
Harapu Mircea Masculin 40+ ani C.S. Gratzu Dumbravita Romania
Barna Gabi Masculin 40+ ani individual Arad Romania
SERBANESCU CRISTIAN Masculin 30-39 ani individual Dumbrăviţa Romania
GHEDIR Ahmes Wassim Masculin 18-29 ani Biciclistii Veseli Arad Romania
Covaci Ciprian Masculin 30-39 ani individual Timisoara Romania
COLTA ANDREI Masculin 40+ ani individual Timisoara Romania
Barta Csaba Masculin 18-29 ani Sysmec Arad Romania
Poncea Adelin Masculin 30-39 ani individual Timisoara Romania
Putici Bogdan Masculin 18-29 ani individual Arad Romania
Surdu Gabriela Masculin 30-39 ani individual Timișoara Romania
barna denis Masculin 14-17 ani individual ilteu Romania
Domilescu Moise Masculin 40+ ani individual Timisoara Romania
David Ciprian Masculin 30-39 ani individual Timișoara Romania
Brasoveanu Liviu Masculin 40+ ani individual Deva România
Andrasi Emanuel Masculin 30-39 ani individual Mailat Romania
Crișan Bogdan Masculin 18-29 ani individual Toc Romania
Bundurus Sorin Masculin 30-39 ani individual Timisoara Romania
Görbe Zeno-Daniel Masculin 30-39 ani individual Arad România
Costea Florina Feminin 40+ ani individual Bucuresti Romania
Florian Adrian Masculin 18-29 ani individual Dumbravita Romania
Vincze Erwin Masculin 40+ ani individual Arad România
Dima Sebastian Masculin 30-39 ani individual Timisoara Romania
Glodean Cristian Masculin 40+ ani individual Deva Romania
Bardac Ovidiu Masculin 40+ ani individual Timișoara Romania
Vitelar Adrian Masculin 30-39 ani individual Arad Romania
Todorescu Ciprian Masculin 40+ ani individual Timisoara Romania
Craciun Raul Masculin 18-29 ani Clubul Sportiv Gratzu Oradea Romania
David Cristian Masculin 30-39 ani individual Calan Romania
Toderoni Claudiu Masculin 18-29 ani individual Batesti Romania
Diaconescu Yasmina- Luana Feminin 18-29 ani Scott Geiger Team Deva Romania
Gheran Ciprian Masculin 40+ ani imobiliare.ro Timisoara Romania
Tomuta Emanuel Teodor ELITE Open (M+F) #1M.I.L.E. Arad Romania
Oprisiu Mihai Masculin 18-29 ani individual Timișoara Romania
Darlea Dominic Masculin 14-17 ani CyclingTeamVladimirescu Vladimirescu Romania